0 800 307 555
0 800 307 555

Міноборони повернуло незаконно привласнені земельні ділянки на 5,5 мільйонів


Міноборони повернуло незаконно привласнені земельні ділянки на 5,5 мільйонів

Міноборони спільно з Мінагрополітики відновило право постійного користування 16-ма земельними ділянками на території військового містечка поблизу Києва.

Про це повідомляє прес-служба Мінагро.

«Продовжуємо повертати Міноборони землі оборонного призначення, які були в нього незаконно відібрані. Так, днями було повернуто в державну власність 2 га землі. Їх незаконно привласнили приватні особи, які тепер мають відповісти перед законом. Для розуміння, ці землі оцінюються в 5,5 млн грн», — заявив міністр агрополітики Роман Лещенко.

За його словами, тепер ці землі Міноборони використовуватиме для реабілітації, оздоровлення та відпочинку військовослужбовців і їхніх родин, а також для проведення навчань із бойової підготовки офіцерів.

«Але й це не все. На території цього військового містечка є ще низка незаконно привласнених земель. Це питання, а також ще до десяти таких же скарг наразі розглядає Антирейдерська комісія Мін’юсту», — додав Лещенко.

Він додав, що спільними зусиллями вже повернули тисячі незаконно привласнених гектарів землі Міноборони на Черкащині, Одещині, Львівщині, Київщині.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua