0 800 307 555
0 800 307 555

Нова технологія Qualcomm поліпшить стабільність Wi-Fi на ноутбуках


Нова технологія Qualcomm поліпшить стабільність Wi-Fi на ноутбуках

Відразу кілька виробників електроніки анонсували лептопи з підтримкою нової функції Wi-Fi Dual Station. Завдяки використанню спеціальних чіпів Qualcomm бездротове з’єднання стає майже таким же стабільним, як при традиційному підключенні до мережі за допомогою кабелю Ethernet.

Одними з перших випробувати нову функцію зможуть користувачі Windows 11. Система бездротового зв’язку WiFi FastConnect 6900 створена інженерами Qualcomm і призначена для одночасного підключення до кількох діапазонів Wi-Fi.

Wi-Fi Dual Station разом задіє передавачі 2,4 ГГц і 5 ГГц, а також має підтримку діапазону 6 ГГц. Для використання всіх переваг нової технології потрібен ПК або ноутбук з модулем Wi-Fi 6 і можливістю передачі даних чотирма потоками в двох діапазонах. Крім того, ті ж функції повинен підтримувати і роутер.

Valve вже повідомила про інтеграцію технології Wi-Fi Dual Station в Steamworks SDK для таких ігор, як Dota 2 і Counter-Strike: Global Offensive. За заявою Qualcomm, це дозволило скоротити значення затримки сигналу при бездротовому підключенні в 4 рази.

Про підтримку нової технології вже заявили Lenovo і Acer, які планують використовувати її в своїх ноутбуках. Чималий інтерес до Wi-Fi Dual Station проявляє і AMD, що розглядає технологію для інтеграції в корпоративні платформи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua