Середня зарплата в Києві - 35 тис. грн - дослідження (доповнено) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Середня зарплата в Києві - 35 тис. грн - дослідження (доповнено)

Особисті фінанси
31295
Finance.ua як портал, що стежить за динамікою зарплат в Україні, дізнався від кадрового порталу grc.ua, що у серпні середній оклад у столиці становив 34,7 тис. грн.
Як стверджує grc.ua виходячи зі своїх підрахунків, у вересні середня заробітна плата в Києві збільшилася на 400 грн і склала вже 35,1 тис. грн.
«Київ, хоч і посідає 18 місце в рейтингу найкомфортніших українських міст за якістю життя, але за рівнем середньої заробітної плати по Україні – явний лідер», — сказано в повідомленні.
Яку зарплату пропонують роботодавці:
 • 51% пропонують кандидатам, які шукають роботу в Києві, оклад від 10,8 до 25,5 тис. грн;
 • найменшу компенсацію пропонують студентам, які шукають підробіток або першу серйозну роботу (середній оклад категорії становить близько 11 тис. грн), охоронцям (11 тис. грн) і фахівцям зі сфери гостинності (середній оклад офіціантів, барменів, хостес і бариста в Києві складає трохи більше ніж 11 тис. грн);
 • 21% роботодавців готові платити до 45 тис. грн. Найчастіше заробітну плату в цьому діапазоні розглядають менеджери середньої ланки, ІТ-фахівці на початку кар’єри та кваліфікований робітничий персонал. Так, наприклад, керівник проєктів будівельної компанії може розраховувати на оклад до 40 тис. грн;
 • вакансій, які пропонують оклад від 55 тис. грн, — 13%;
 • більш виші оклади (від 71,1 тис. грн) пропонують 15% вакансій. Найвищі оклади у фахівців зі сфери ІТ (середня компенсація в категорії становить близько 70 тис. грн), керівників вищого ешелону (середня компенсація — близько 65 тис. грн) та у юристів (середня заробітна плата — 58 тис. грн).
Кого шукають:
 • у середньому по Києву вакансії перекривають потребу в роботі на 36%;
 • 32% відкриті для фахівців без досвіду роботи або з мінімальним досвідом роботи (до року);
 • 43% роботодавців шукають фахівця з досвідом роботи від року до трьох;
 • 23% вакансій доступні кандидатам з досвідом роботи до шести років;
 • для пошукачів з досвідом роботи від 6 років шансів працевлаштуватися не дуже багато, але є – для них відкрито 2% вакансій.
Найбільше відкритих вакансій для фахівців з ІТ-індустрії (21% усіх актуальних вакансій Києва), менеджерів з продажів (14%) та експертів у сфері маркетингу, реклами і PR (9%).
Середня зарплата в Києві - 35 тис. грн - дослідження (доповнено)
До п’ятірки найбільш популярних фахівців також входять банківські працівники (7%) і бухгалтери (5%). При цьому у фахівців фінансового сектора — один з найвищих конкурсів на одне робоче місце — вакансії перекривають потребу в роботі всього на 15%. Найменше відкритих вакансій у категорії «Страхування» (0,2%), «Видобуток сировини» (0,1%) і в індустрії краси та спорту (0,1%).
Яку зарплату очікують пошукачі:
 • третина кандидатів, які шукають роботу в Києві, згодні отримувати до 18,4 тис. грн;
 • 42% шукають роботу з окладом до 36,8 тис. грн;
 • 17% шукають вакансії з окладом до 55,2 тис. грн;
 • на вищу заробітну плату (від 73 тис. грн) розраховують 10% пошукачів Києва.
Як пояснили аналітики grc.ua в коментарі Finance.ua, середня заробітна плата розраховується з актуальних вакансій на порталі в момент написання статті. «Вакансії можуть закриватися, або відкриватися нові пропозиції, змінюючи середнє значення зарплати», — кажуть аналітики.
Розподіл середніх заробітних плат в Києві в залежності від професійної сфери у серпні виглядає наступним чином:
Середня зарплата в Києві - 35 тис. грн - дослідження (доповнено)
За словами представників grc.ua, висока зарплата в Києві пояснюється тим, що в столиці розмір заробітних плат загалом вище, ніж в інших містах України.
«На порталі grc.ua в Києві 24% актуальних вакансій з профсфери Інформаційні технології, інтернет, телеком, де середня заробітна плата в галузі (по актуальним пропозиціям) 68 500 грн. Ця галузь, як відомо, є однією з найбільш популярних й добре оплачуваних», — додають аналітики.

Довідка Finance.ua:

 • сфери з високими зарплатами в Києві: вищий менеджмент, автомобільний бізнес, юристи, консультування.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас