0 800 307 555
0 800 307 555

PGNiG залишається без права вето при сертифікації «Північного потоку-2» у Німеччині — регулятор


PGNiG залишається без права вето при сертифікації «Північного потоку-2» у Німеччині — регулятор

Польська нафтогазова компанія Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) допущена до участі в процедурах сертифікації «Північного потоку-2», але статус не дає їй права вето щодо прийнятих рішень.

Інформацію про це підтвердив глава відділу зі зв’язків з пресою і громадськістю Федерального мережевого агентства ФРГ (Bundesnetzagentur) Фітьо Вульф.

«Я можу підтвердити, що PGNiG SA і PST GmbH були допущені до участі в процедурах сертифікації. З цим формальним статусом залучені сторони мають процесуальні права, такі як можливість коментувати. Участь у процедурі не дає права вето», — повідомив Вульф.

Раніше на цьому тижні стало відомо, що регулятор дозволив PGNiG брати участь в процедурі сертифікації російського газопроводу «Північний потік-2».

Нагадаємо, на початку серпня PGNiG заявила про намір взяти участь в процедурах сертифікації газопроводу «Північний потік-2».

На думку правління компанії, компанія-оператор Nord Stream 2 AG «не бажає дотримуватися основних правил Третього енергопакету, які спрямовані на забезпечення конкуренції та рівних умов для всіх учасників ринку».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua