0 800 307 555
0 800 307 555

В УЗ розповіли, коли Deutsche Bahn надасть рекомендації щодо модернізації пасажирських перевезень


В УЗ розповіли, коли Deutsche Bahn надасть рекомендації щодо модернізації пасажирських перевезень

Фахівці Deutsche Bahn E&C почали роботу над проєктом удосконалення пасажирських перевезень в Україні – очікується, що Deutsche Bahn E&C надасть проєкт звіту з рекомендаціями до кінця цього року.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Зазначається, що за підсумками першого тижня роботи фахівці УЗ та Deutsche Bahn Engineering & Consulting створили проєктні групи за 3 напрямками:

  • розробка бізнес-плану пасажирських перевезень;
  • впровадження системи фінансування перевезень пасажирів;
  • підтримка закупівлі пасажирського рухомого складу.

В УЗ додали, що відбулася вступна зустріч координаційного комітету проєкту за участі в.о. голови правління Укрзалізниці Олександра Камишіна, представників наглядової ради товариства, Мінінфраструктури та Мінфіну.

«Deutsche Bahn E&C отримав усі необхідні документи та напрацювання АТ „Укрзалізниця“, які необхідні для реалізації проєкту. Також визначено план роботи проєктних груп, уточнені деталі технічного завдання для консультанта та визначені першочергові пріоритети роботи», — йдеться у повідомленні.

В УЗ додали, що фахівці Deutsche Bahn E&C представили перші результати аналізу технічних вимог до електропоїздів, які будуть закуповуватись для проєкту Kyiv City Express.

«Німецькі спеціалісти також визначили ключові елементи бізнес-плану пасажирських перевезень й озвучили перші напрацювання моделі надання послуг пасажирам. Їх протягом жовтня обговорюватимуть представники Deutsche Bahn E&C, АТ „Укрзалізниця“ та представники профільних міністерств», — додали в компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua