0 800 307 555
0 800 307 555

Зеленський запропонував Microsoft створити в Україні дата-центр Azure


Зеленський запропонував Microsoft створити в Україні дата-центр Azure

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі із керівництвом корпорації Microsoft у Нью-Йорку у межах візиту до США запропонував створити на території України дата-центр хмарного сервісу Azure.

Як повідомляє пресслужба президента, таку пропозицію президент зробив під час зустрічі із президентом Microsoft Бредом Смітом.

Читайте також: Зеленський обговорив з Apple розширення на українському ринку

«Глава держави поінформував про здобутки України у впровадженні цифровізації та перспективи розвитку національного ринку ІТ. Було відзначено, що наразі в нашій країні створюється один з найкращих податкових і правових режимів для IT-компаній», — йдеться у повідомленні.

Також Зеленський та Сміт обговорили поглиблення співпраці з корпорацією Microsoft і реалізацію спільних проєктів.

«Ми зацікавлені в подальшому розширенні присутності корпорації Microsoft в Україні та поглибленні співпраці в контексті цифрової трансформації нашої країни», — наголосив Зеленський.

Окрему увагу під час зустрічі президент приділив побудові інфраструктури для хмарних сервісів в Україні.

«Ми будуємо цифрову державу, і нам надзвичайно важливо, щоб дані українців зберігалися на хмарних сервісах на території України», — зазначив він.

Відтак Зеленський запросив Microsoft розглянути можливості для створення інфраструктури дата-центру Azure в Україні.

Окрім того, Володимир Зеленський і Бред Сміт обговорили залучення компанії Microsoft до розробки системи електронного голосування на виборах і продуктів з використанням технологій штучного інтелекту, а також торкнулися питань налагодження взаємодії у сфері розробки антикорупційних програм для органів державної влади в Україні, сфері кібербезпеки й протидії дезінформації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua