0 800 307 555
0 800 307 555

Кількість звернень до АРМА про розшук активів за 3 роки зросла на 300%


Кількість звернень до АРМА про розшук активів за 3 роки зросла на 300%

Кількість звернень від правоохоронних органів до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, з 2018 року збільшилася на 300%.

Про це повідомляє пресслужба АРМА.

«Починаючи з 2018 року кількість звернень щодо необхідності здійснення заходів з виявлення та розшуку активів, які надійшли на опрацювання до Національного агентства від правоохоронних органів, збільшилася на 300%. Лише за 8 місяців 2021 року до АРМА надійшло 2058 звернень. При цьому у 5 разів зросла кількість запитів від іноземних юрисдикцій та міжнародних інституцій — з 15 у 2018 році до 74 з початку поточного року», — йдеться в повідомленні.

В АРМА зазначають, що найбільше звернень отримують від Нацполіції, органів прокуратури, Національного агентства з питань запобігання корупції, Державної фіскальної служби, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України та Національного антикорупційного бюро.

АРМА здійснює виявлення та розшук активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, за запитами від правоохоронних та інших уповноважених органів. При цьому фахівці агентства встановлюють не лише факт існування та місцезнаходження активів, а й зв’язки між суб’єктами, фінансові потоки, операції з легалізації коштів, ознаки фіктивності компаній тощо. Серед розшуканих АРМА активів — корпоративні права та акції, грошові кошти, транспорт, нерухомість, техніка, права інтелектуальної власності і навіть криптовалюта.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua