0 800 307 555
0 800 307 555

Аналітик розповів, який курс долара очікує українців до кінця вересня


Аналітик розповів, який курс долара очікує українців до кінця вересня

Збільшення обсягу валюти на ринку варто очікувати до кінця вересня. Курс гривні втримається в коридорі 26,5−27 грн/долар.

Про це розповів старший фінансовий аналітик групи ICU Тарас Котович.

За його словами, в кінці місяця необхідно оплачувати щомісячні податки, що призведе до збільшення пропозиції валюти, але це збереже баланс і утримає курс гривні.

«Найближчим часом курс гривні залишиться в тому ж коридорі з ймовірним незначним ослабленням через збільшення імпорту і високі ціни на товари його енергетичної складової», — зазначив Котович.

При цьому аналітик зазначив, що наразі спостерігається зростання попиту від імпортерів, але він компенсується завдяки високим цінам на експорт продукції АПК.

Водночас він вказав, що валютний ринок добре збалансований і курс гривні коливався в межах 26,6−26,7 грн/долар, навіть незважаючи на попит клієнтів банків на валюту. При цьому різниця між попитом і пропозицією покривалася банками. НБУ минулого тижня купував в середньому за день лише по 5 мільйонів доларів. Загалом Нацбанк викупив 20 мільйонів доларів, що призвело до зміцнення гривні на 0,4% до 26,62 грн/долар.

&#127 916; Дізнавайтеся першими про валютні коливання на Youtube-каналі Finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua