0 800 307 555
0 800 307 555

Шукаю роботу: п'ятірка високооплачуваних вакансій вересня


Шукаю роботу: п'ятірка високооплачуваних вакансій вересня

У розпалі осіннього бізнес-сезону роботодавці запрошують на роботу працівників – фахівців своєї справи – та готові запропонувати їм не тільки високу матеріальну винагороду, а й цікаві «плюшки».

Finance.ua, як портал, що знає про останні події на ринку праці, зібрав для вас п’ятірку високооплачуваних вакансій та розповідає, чого роботодавці очікують від кандидатів та пропонують їм.

  • Операційний директор (Дніпро). Керуюча компанія національного холдингу в пошуку спеціаліста для нового проєкту. Побажання до кандидатів: досвід роботи на аналогічній посаді з реальними прикладами досягнень; навички розробки та впровадження програм для підвищення ефективності діяльності; знання бізнес-процесів, досвід управління ключовими блоками тощо.

Компанія пропонує: зарплату – 280 000 грн; участь у розробці стратегії діяльності компанії; участь у побудові професійної та згуртованої команди спільно з власником бізнесу.

  • Python Team Lead – Big Data/Scraping (Product) (Київ). IT-компанії потрібен спеціаліст, який зацікавлений в побудові мікросервісної архітектури. Для роботодавця важливо, щоб кандидати мали: 3+ років досвіду розробки Python з використанням одного із сучасних фреймворків; 1+ років досвіду Team Lead; досвід у розробці мікросервісної архітектури; досвід роботи з базами даних; а також хотіли розвиватися, були відповідальними та налаштованими на результат.

Роботодавець готовий запропонувати: зарплату від 5 000-7 000$ (залежить від досвіду та навичок); змішаний формат роботи (віддалено + офіс); оплачувані лікарняні та відпустку; компенсацію навчання; депозит у топовій медичній компанії; досвідчений та гнучкий менеджмент, який цінує кожного працівника.

  • Трейдер (менеджер із закупівлі сільськогосподарської продукції. Зернові) (Київ). Європейська компанія, трейдер с/г продукції, оголошує конкурс на посаду. Вимоги до претендентів: аналогічний, успішний досвід роботи від 5-ти років у закупівлях зернових; англійська – Upper-Intermediate; готовність до відряджень (10% від робочого часу).

Компанія пропонує: офіційну заробітну плату – 110 000 грн та офіційне оформлення, соцпакет згідно КЗпП; медичне страхування; компенсацію, в разі використання власного авто.

  • ІТ-директор (Fintech) (Київ). Фінансова компанія запрошує в команду спеціаліста із такими вимогами: досвід роботи від 3-х років; англійська мова – середній рівень та вище (технічна); аналітичний склад розуму, орієнтація на результат, організаторські здібності; досвід роботи на ринку Форекс або інших фінансових ринках буде плюсом.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія гарантує: комфортний офіс у центрі Києва (поруч з метро); офіційне працевлаштування; повну зайнятість, пн-пт з 10.00 до 19.00 або з 11.00 до 20.00; заробітну плату – до 6 000$ (залежить з навичок і досвіду фахівця).

  • Керівник відділу продажів (з ростом до комерційного директора) (Київ). Компанія – офіційний дистриб’ютор британського бренду косметики, відкриває вакансію. Основне очікування компанії від кандидата – вхід у кілька цікавих компанії мереж, а також розвиток відносин з наявними партнерами. Перспектива – вихід на закордонні ринки (Польща, США тощо). Важливо, щоб кандидат: добре знав ринок FMCG, в ідеалі – мав досвід роботи з каналом дрогері-мереж; мав успішний досвід ведення переговорів з мережами; досвід побудови відділів продажів; високий рівень володіння Excel і 1С; знання ринку косметики та побутової хімії буде перевагою.

Компанія пропонує: заробітну плату (ставка – 70 тис. грн + бонуси – до 70 тис. грн за виконання KPI); компенсацію 50% вартості навчання та спортклубу; після 1 року роботи – оплата медичного страхування; комфортне робоче місце у новому сучасному офісі.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн 💸

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua