0 800 307 555
0 800 307 555

Майбутнім водіям дозволи готуватися до екзаменів онлайн: що зміниться


Майбутнім водіям дозволи готуватися до екзаменів онлайн: що зміниться

Кабінет міністрів дозволив майбутнім водіям готуватися до здачі екзаменів онлайн, а також отримати посвідчення водія кур’єром.

Про це було оголошено на засіданні Кабміну.

Навіщо це? Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що рішення прийнято для забезпечення права громадян на дистанційну форму навчання за допомогою єдиної інформаційної системи МВС. Готуватися до онлайн-іспитів зможуть і люди, які йдуть на перепідготовку і підвищення кваліфікації водія.

Для онлайн-навчання акредитований заклад має проінформувати про своє рішення найближчий територіальний сервіс МВС на етапі реєстрації списку груп учнів. Дистанційне навчання з теоретичної підготовки водіїв повинно проводиться для груп, в яких не більше 10 людей.

Читайте також: Як відновити втрачене посвідчення водія онлайн – інструкція МВС

Якщо заклад втрачає акредитацію , то і онлайн-навчання призупиняється.

Крім того, посвідчення водія, замовлене через “Дію” чи електронний кабінет водія, за бажанням та за окрему плату через МВС можуть привезти кур’єром чи відправити поштою.

Також підвищиться плата за надання сервісних послуг МВС. Послуги з перереєстрації або реєстрації транспортних засобів усіх категорій хочуть збільшити до 200 грн.

Часто за кермом? Економте свій час і гроші – вибирайте і замовляйте для себе спеціальну картку для водіїв прямо на Finance.ua.

Кредитні картки для водіїв 🚗

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua