0 800 307 555
0 800 307 555

До якого курсу готуватися цього тижня: прогноз ICU


До якого курсу готуватися цього тижня: прогноз ICU

Протягом цього тижня курс гривні залишатиметься в межах коридору 26,5-27,00 грн/$.

Такий прогноз озвучили аналітики ICU.

Читайте також: Курс гривні до долара в проєкті держбюджету на 2022 рік

За словами аналітиків, переважання пропозиції валюти минулого тижня знову стало причиною зміцнення курсу гривні.

Експерти зазначають, що високі ціни на товари вітчизняного експорту дозволили місцевим компаніям накопичити достатню кількість валюти для її поступового продажу.

«Тому навіть збільшення попиту на валюту було нівельовано зростанням її продажу іншими клієнтами банків», – додають в ICU.

За словами експертів фінансової групи, минулого тижня регулятор знову був змушений виходити з інтервенціями і викупити за три дні $79 млн: інтервенції здійснювалися навіть в ті дні, коли нерезиденти доволі активно продавали ОВДП.

«Таким чином Нацбанк лише стримав зміцнення курсу гривні, який в підсумку все ж посилився за тиждень на 0,6% до 26,73 грн/$», – відзначають експерти.

Читайте також: Чого чекати від курсу цього тижня?

За словами аналітиків, значних змін курсу цього тижня не передбачається: визначальними на валютному ринку в найближчі дні будуть залишатися внутрішні чинники.

«Нерезиденти продовжать виходити з ОВДП за поточними цінами і чекати на рішення Мінфіну щодо відсоткових ставок, чим абсорбуватимуть частину надлишкової пропозиції», – прогнозують в ICU, додаючи, що з цієї причини курс гривні буде коливатися в межах коридору 26,5-27 грн/$.

Про курс валют, прогнози експертів та зміни на міжбанківському ринку ми також пишемо в телеграм-каналі Finance_ukr. Приєднуйтесь!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua