НБУ розробляє рекомендації з посилення безпеки онлайн-банкінгу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ розробляє рекомендації з посилення безпеки онлайн-банкінгу

Особисті фінанси
225
Національний банк України розробляє методичні рекомендації з посилення безпеки операцій в онлайн-банкінгу, онлайн-операцій з використанням карток, мобільних застосунків та чатботів у месенджерах.
Про це під час брифінгу сказав заступник голови Національного банку України Олексій Шабан.
Він зазначив, що інформація, вказана на платіжних картках, досить часто використовується зловмисниками в шахрайських схемах.
“Для того щоб громадяни були впевнені в тому, що їхній банк доволі захищений від шахрайських атак, ми розробляємо і скоро опублікуємо методичні рекомендації для банків з безпеки та моніторингу операцій, в тому числі з використанням платіжних карток, побудови мобільних застосунків, інтернет-банкінгу та чатботів”, – розповів Шабан.
Він додав, що рекомендації будуть базуватися на принципах побудови та організації кібербезпеки. Зокрема, вони міститумуть вимоги до мобільних застосунків, механізми запобігання використання втрачених даних, заходи з відновлення доступу до застосунку (аккаунта), вимоги до процедури зміни фінансового номера та вимоги до захисту операцій з платіжними картками.

Довідка Finance.ua:

  • НБУ підвищує кіберзахист у сфері переказу коштів. Постановою Правління Національного банку України від 19 травня 2021 року №43 затверджено Положення про захист інформації та кіберзахист у платіжних системах;
  • документ, зокрема, передбачає вимоги до використання засобів захисту інформації та підвищення рівня безпеки платіжних послуг для користувачів.
Про всі банківські новації ми також розповідаємо в телеграм-каналі Finance_ukr. Підписуйтесь, щоб завжди бути в курсі останніх новин.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас