0 800 307 555
0 800 307 555

Microsoft припиняє безкоштовне тестування Windows 365


Microsoft припиняє безкоштовне тестування Windows 365

Раніше на цьому тижні Microsoft запустила свій новий сервіс Windows 365 і оголосила докладні ціни на різні варіанти хмарних комп’ютерів.

При цьому деякі конфігурації Cloud PC передбачали можливість безкоштовного тестового використання протягом двох місяців. Але майже відразу ж компанії довелося відмовитися від цієї пропозиції.

Сервіс Windows 365 дозволяє корпоративним клієнтам орендувати Хмарний комп’ютер з різними варіантами конфігурації CPU, ОЗУ і сховища, а потім транслювати робоче оточення Windows 10 або Windows 11 через браузер. Ціни на різні конфігурації варіюються в діапазоні від $20 до $158.


Фактично, всього через день після відкриття реєстрації сервіс досяг своєї максимальної ємності, що і змусило компанію внести зміни в умови пропозиції.

«В результаті значного попиту ми досягли повної ємності для пробних версій Windows 365”, – йдеться в публікації облікового запису Microsoft 365 в сервісі мікроблогів Twitter. «Ми спостерігаємо неймовірний відгук на Windows 365, і нам необхідно призупинити нашу безкоштовну пробну програму, поки ми надаємо додаткові можливості», — пояснив директор з управління програмами Windows 365 Скотт Манчестер.

Судячи з усього, попит на новий сервіс виявився значно вищим, ніж очікувала Microsoft, і тепер їй в терміновому порядку належить нарощувати обчислювальні потужності.

Джерело: The Verge

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua