0 800 307 555
0 800 307 555

У Бразилії до 2025 року побудують мережу для електричних літаків за 1 млрд доларів


У Бразилії до 2025 року побудують мережу для електричних літаків за 1 млрд доларів

Німецький стартап Lilium продасть 220 електричних літаків, які можуть злітати і приземлятися вертикально. Контракт на суму 1 мільярд доларів укладено з бразильською авіакомпанією Azul.

Про це повідомляє CNBC.

Обидві компанії заявили, що планують побудувати мережу літаків eVTOL (зліт і посадка електролітаків) по всій Бразилії в період з теперішнього моменту до 2025 року.

«Літак, який ми плануємо запустити, буде розвивати швидкість до 175 миль на годину (280 км на годину), — сказав Алекс Ассейлі, головний стратег Lilium. — Дальність складе 155 миль (250 км)».

Останній літак Lilium — п’ятимісна модель, але той, який буде запущений в серійне виробництво і буде проданий Azul, буде семимісним, сказав Ассілі, додавши, що виробнича лінія укомплектована на 50%.

Кожен літак Lilium коштуватиме приблизно 4,5 мільйона доларів.

Azul — найбільша внутрішня авіакомпанія Бразилії за кількістю обслуговуваних міст і щоденними вильотами.

Джон Роджерсон, генеральний директор Azul, заявив у своїй заяві, що бренд, мережа маршрутів та програма лояльності Azul допоможуть «створити ринки та попит на мережу реактивних літаків Lilium у Бразилії».

Інвестори підтримали Lilium, яка конкурує з такими компаніями, як Airbus і BlackFly, виділивши 300 мільйонів доларів. Однак компанія планує залучити додатково 830 мільйонів доларів, що дасть їй оцінку після отримання грошей приблизно в 3,3 мільярда доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua