0 800 307 555
0 800 307 555

Ціни на експрес-тести на держкордоні перевірить Антимонопольний комітет


Ціни на експрес-тести на держкордоні перевірить Антимонопольний комітет

В Антимонопольному комітеті повідомили, що досліджують дотримання конкурентного законодавства на ринку експрес-тестів на коронавірус, що надаються на території пунктів пропуску через державний кордон — за попереднім висновком ціни «вищі, ніж в інших місцях».

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

В Комітеті зазначають, що перевірку ініціювали через численні скарги громадян на організацію епідконтролю на державному кордоні. Зокрема, на ціноутворення тестів, які є обов’язковими в пунктах пропуску через кордон для іноземців та осіб без громадянства, які прибувають з Індії, Великої Британії та Північної Ірландії, РФ, Португалії.

Також у зверненнях йдеться про процедури визначення клінік чи лабораторій, що отримують право надавати відповідні послуги.

У Комітеті вважають, що зазначені вимоги створюють передумови для монополізації ринку експрес-тестування на кожному окремому пункті пропуску.

«Вже нині із звернень громадян та повідомлень ЗМІ можна зробити попередній висновок, що ціни на експрес-тестування у пунктах пропуску є вищими, аніж в інших місцях», — додають в АМКУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua