0 800 307 555
0 800 307 555

ЄІБ надасть кредит на суму близько EUR49 млн на енергоефективність будівель 6 університетів


ЄІБ надасть кредит на суму близько EUR49 млн на енергоефективність будівель 6 університетів

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виділив позику на енергоефективність будівель шести українських університетів на суму близько EUR 49 млн в рамках проекту «Вища освіта України». Також для цих цілей університети отримають грант від Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та навколишнього середовища E5P на суму EUR 10 млн.

«Шість українських університетів проведуть комплексне енергоефективне оновлення більшості будівель завдяки інвестиціям Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) обсягом EUR 49 млн і гранту Фонду E5P на суму EUR 10 млн», — вказується в релізі ЄІБ і Міністерства освіти у вівторок.

Проект передбачає комплексну термомодернізацію закладів вищої освіти, у двох етапах його візьмуть участь 20 вишів. На першому етапі це будуть Вінницький національний технічний університет, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний університет «Львівська політехніка», Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», а також Національний університет «Чернігівська політехніка» та Сумський державний університет.

«До них незабаром приєднаються ще вісім закладів вищої освіти, які на конкурсній основі вибороли право взяти участь у другому етапі проекту», — йдеться в повідомленні.

Згідно з ним, виконання робіт з термомодернізації в шести перших університетах мають початися восени 2022 року.

Як зазначено в релізі, ЄІБ в цілому інвестує EUR 120 млн в комплексну модернізацію ЗВО в Україні в рамках проекту «Вища освіта України», це частина підтримки ЄІБ і ЄС Україні у сфері енергоефективності. Проект також співфінансується Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) на суму EUR 30 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua