0 800 307 555
0 800 307 555

Три мільйони гривень під 3% річних: історія одного кредиту держпрограми «5-7-9%»


Три мільйони гривень під 3% річних: історія одного кредиту держпрограми «5-7-9%»

Бізнесу важливо мати доступ до дешевих грошей. Тому що дорогий доступ і так відкритий, однак не кожен підприємець готовий кредитуватися під 20%.

Про це розповів вінницький підприємець Олександр Ільницький у спецпроєкті Finance.ua «Як працюють кредити 5-7-9%», де ми зібрали реальні історії з життя підприємців у важкі часи пандемії та з’ясували, чи допомагають державні кредити бізнесу.

Його компанія «Політек Груп» з 2016 року займається виробництвом палетної та харчової стретч-плівки, що розходиться як Україною, так і за кордоном.

Кредити для бізнесу – за чи проти? За словами бізнесмена, кредитування бізнесу часто є необхідністю. Але дорогі кредити, які сьогодні видає більшість банків, можуть дозволити собі не всі.


Олександр Ільницький, вінницький підприємець

«Банки готові кредитувати під 15-20%, але це дуже багато. Зовсім інша ситуація, коли у тебе з’являється можливість отримати фінансування під 3-5%. З такими кредитами можна і потрібно працювати», – переконаний Ільницький.

Такий кредит він зміг оформити в банку ПУМБ в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%». Його компанія отримала майже 3 мільйони гривень під 3% річних.

Спочатку Олександр думав, що програма буде працювати лише через державні банки, і для участі в ній доведеться пробиратися через купу бюрократичних перешкод. На ділі ж все виявилося набагато простіше…

Більше про історію Ільницького, як бізнес виживає у карантинні часи, та чи допомагають дешеві кредити 🧐

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua