0 800 307 555
0 800 307 555

Суд повернув кінотеатр «Київ» попередньому орендарю


Суд повернув кінотеатр «Київ» попередньому орендарю

Господарський суд міста Києва визнав недійсним договір про оренду майнового комплексу кінотеатру «Київ» 2019 року компанією «Сінема-Центр».

Про це йдеться в рішенні суду.

Господарський суд Києва прийняв рішення про повернення приміщення кінотеатру «Київ» попереднім арнедаторам — ТОВ Культурний центр Кінотеатр Київ.

Суд повністю задовольнив його вимоги й постановив продовжити термін договору оренди між КЦ «Кінотеатр Київ» та Головним управлінням майном Київської міської державної адміністрації до 2029 року.

Тепер культурний центр має без перешкод отримати право володіти й користуватися будинком № 19 на вул. Великій Васильківській у Києві.

Також суд постановив стягнути на користь культурного центру із «Сінема-центру», Департаменту комунальної власності м. Києва та «Київкінофільму» по 2 100 гривень. Наразі це рішення ще можна оскаржити в апеляції.

Колишній директор кінотеатру Вілія Бондаренко підтвердила виданню The Village Україна, що суд ухвалив рішення на їхню користь. Вона повідомила, що за її даними, «Сінема-Центр» уже виїхав з будівлі.

Нагадаємо, 15 квітня 2019 року переможцем конкурсу на оренду приміщення кінотеатру «Київ» стало ТОВ «Сінема-Центр» з пропозицією у 2 млн 119 тис. грн на місяць без ПДВ. Таким чином, очікувалося, що надходження до бюджету столиці від оренди приміщення збільшаться у 45 разів.

У ТОВ «Сінема-Центр» відразу заявили про необхідність ремонту в кінотеатрі.

Оскільки кінотеатр «Київ» є пам’яткою архітектури, з ТОВ «Сінема-Центр» мало бути підписано охоронний договір щодо збереження та належного утримання будівлі. Всі ремонтні роботи в приміщенні кінотеатру компанія повинна узгоджувати з профільними структурами міської влади.

20 листопада 2019 року в КМДА, посилаючись на висновки Науково-дослідного інституту інноваційного будівництва Української академії наук, заявили, що будівля кінотеатру «Київ» перебуває в непридатному до використання за призначенням стані.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua