0 800 307 555
0 800 307 555

Зеленський зібрався будувати лікарні за євростандартами


Зеленський зібрався будувати лікарні за євростандартами

У поточному році в Україні запустять проект, що передбачає будівництво лікарень нового формату, які відповідатимуть рівню європейських клінік, заявив президент Володимир Зеленський.

Цей проект стартує цього року з обласних клінічних та дитячих лікарень, які повинні відповідати світовому рівню провідних європейських клінік.

Читайте також: Зеленський розповів, на які компенсації згодна Україна через запуск Північного потоку-2

«Одним із кроків на шляху до якісної медицини стане наш новий проект — запуск лікарень нового, якісно іншого формату, за найкращими світовими стандартами. Лікарні однаково комфортні як для пацієнта, так і для лікаря. Ми починаємо цей проект вже цього року з обласних клінічних та дитячих лікарень, які повинні відповідати рівню європейських клінік», — заявив Зеленський під час виступу в День медика, трансляцію якого вів Офіс президента в Facebook.

За словами президента важлива робота медиків у сучасних закладах за сучасними методиками на сучасному обладнанні, де ніщо не заважає зосередитися на головному — лікувати людей, рятувати життя.

«Лікар повинен боротися з хворобою, а не з проблемами побуту, як старі ліфти, незручні ліжка, застаріле обладнання або комунікації», — сказав він.

Зазначимо, щоб оптимізувати медичні ресурси і поліпшити доступ до медичних послуг, багато країн вже давно використовують можливості телемедицини і онлайн-прийомів лікаря. В Україні цей тренд розвивався досить повільно через відсутність культури користування подібним сервісом.

Довідка Finance.ua:

  • Раніше Зеленський підкреслював необхідність жорсткої персональної відповідальності чиновників за невиплати лікарям, аж до звільнення.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua