0 800 307 555
0 800 307 555

У Нафтогазі спростували зростання ціни: побутові клієнти отримують газ по 7,96 гривні


У Нафтогазі спростували зростання ціни: побутові клієнти отримують газ по 7,96 гривні

Усі клієнти ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» за замовчуванням обслуговуються за річним тарифним планом «Фіксований», тобто 7,96 грн за кубометр із ПДВ, без вартості розподілу.

Про це повідомив у Facebook директор з інтегрованих комунікацій у Групі Нафтогаз Максим Білявський.

“Для побутових клієнтів ця ціна на газ зафіксована на рік та не змінюється навіть за умов підвищення цін на європейських хабах і сезонних коливань. Підключення до тарифного плану «Місячний» відбувається лише за бажанням клієнта”, – додав Білявський.

Він також пояснив, що тарифний план «Місячний» є індикативним.

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» (ГК «Нафтогаз України») розрахувала у червні ціну у рамках тарифного плану «Місячний», враховуючи поточну ситуацію на ринку ЄС. Таким чином, місячна ціна є індикативною і підтверджує ефективність річного тарифного плану «Фіксований», ціль якого – захистити побутових споживачів від цінових коливань на ринку”, – зауважив директор з комунікацій.

За його словами, ціна на газ у тарифі “Місячний” корелюється з цінами європейських хабів.

“У середньому на початок червня ціни на газ у Європі сягали 25,9 євро/МВт-год, що трохи більше за $270 за тисячу кубометрів. Це зумовлено коливаннями цін на енергоринках, через те, що РФ штучно обмежує поставок газу з метою створення тиску для завершення будівництва «Північний потік-2». Також на зростання цін впливає кон’юнктура глобальних ринків, зокрема високі ціни на зріджений природний газ в азіатському регіоні”, – прокоментував Білявський.

ГК “Нафтогаз України” у липні готується презентувати нову пропозицію на ринку – сезонний тарифний план з можливістю рівномірних оплат, анонсував директор з комунікацій.

Днями ЗМІ повідомили, що ГК “Нафтогаз України” у червні підвищила ціну на газ у тарифі “Місячний” до 11,94 грн за кубометр, тоді як річний фіксований тариф компанії становить 7,96 грн за кубометр.

До речі, в телеграм-каналі Finance_ukr ми часто публікуємо лайфхаки, як заощаджувати на сплаті комунальних послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua