0 800 307 555
0 800 307 555

«Українське економічне диво» не може відбутися через олігархів, - Шмигаль


«Українське економічне диво» не може відбутися через олігархів, - Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 15 червня на форумі «Україна 30» заявив, що олігархічна система економічних відносин гальмує розвиток держави.

Про головні зміни в законодавстві, які можуть стосуватися ваших особистих коштів, ми інформуємо в телеграм-каналі Finance_ukr Підписуйтесь, щоб завжди бути в курсі всіх фінансових подій.

«Не перший рік політики, експерти та громадськість дискутують про те, що саме заважає Україні стати надзвичайно успішною, економічно просунутою країною у світі. Хтось говорить про занадто велику частку держави в економіці, хтось — про відсутність економічної стратегії, хтось — про високі податки. Кожен по-своєму правий. Але всі сходяться на тому, що система економічних відносин, яка досить давно сформувалася в нашій країні, гальмує наш розвиток і знижує шанси на „українське економічне диво“. Йдеться про олігархічну систему відносин, яка пов’язала економіку, політику», — сказав Шмигаль.

Читайте також: Зеленський обіцяє позбавити Україну від олігархів

Він заявив, що в останні 10−15 років про існування цієї системи «знали всі, але ніхто нічого не робив, щоб її переламати».

«Для нас така система відносин не має нічого спільного з будівництвом успішної держави на конкурентних засадах», — зазначив Шмигаль і додав, що уряд не може в такій системі «працювати і будувати економічно успішну державу».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua