0 800 307 555
0 800 307 555

МВФ все ще очікує більшого прогресу України на шляху до другого траншу


МВФ все ще очікує більшого прогресу України на шляху до другого траншу

Україна і Міжнародний валютний фонд (МВФ) як і раніше ведуть тісні дискусії щодо програми stand-by, спрямовані на завершення її першого перегляду і виділення другого траншу.

Про це повідомив представник МВФ Джеррі Райс (Gerry Rice).

«Певний прогрес досягнуто, але для завершення першого перегляду більше потрібно», — сказав він на традиційному брифінгу у Вашингтоні.

Читайте також: Кабмін схвалив виділення $ 6 мільйонів на погашення чужого боргу перед МВФ

Райс, не розкриваючи деталей, нагадав, що метою обумовлених в рамках програми заходів є, зокрема, поліпшення управління в Нацбанку і законодавства про банківський нагляд, середньострокове зниження бюджетного дефіциту, посилення антикорупційної вертикалі і судової системи.

МВФ 9 червня 2020 року затвердив нову 18-місячну програму stand-by для України на SDR3,6 млрд (близько $ 5 млрд) з негайним виділенням $ 2,1 млрд першого траншу.

Після виділення першого траншу було намічено чотири перегляди програми: за підсумками червня, вересня і грудня цього року, а також червня 2021 року — із завершенням цих переглядів відповідно 1 вересня і 1 грудня цього року і 15 травня і 15 жовтня — наступного. Розміри другого і третього траншів — по $ 700 млн, третього — $ 560 млн і заключного четвертого — $ 980 млн. Передбачалося, що віртуальна місія з першого перегляду програми буде працювати 13−23 липня, проте цей план був порушений.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua