0 800 307 555
0 800 307 555

Банки визначили найбільш бажані галузі для кредитування


Банки визначили найбільш бажані галузі для кредитування

Банкіри розповіли, які галузі готові кредитувати після завершення коронакризи.

Про це повідомляє «Фінансовий клуб».

Найбільш бажані для кредитування в 2021 році – аграрії.

«Останніми роками однією з найпривабливіших сфер для банківського кредитування став агросектор, який стабільно розвивається, приносить дохід, інвестує в свій розвиток і потребує фінансування», — розповів голова правління ПУМБ Сергій Черненко.

За словами голови правління ОТП Банку Володимира Мудрого, цільовими галузями залишаються сільське господарство, виробництво та торгівля. «Якщо додати фактор потенціалу експортного складника, то перспективи в цих індустріях очевидні й в теперішній ситуації», — пояснив він.

«Сподіваємося, що клієнти почнуть почуватися більш впевнено та проявлятимуть інтерес не тільки до антикризового фінансування, а й до кредитів на придбання техніки, обладнання, транспорту і на поповнення обігового капіталу», — додав Сергій Черненко.

Переглянути свої пріоритети змусила коронакриза: банки побачили, які бізнеси є більш пристосованими до нової реальності, в якій локдаун може зупинити бізнес одних позичальників і жодним чином не вплинути на інших.

Це відкорегувало портрет ідеального клієнта, якому банки готові позичати.

«Максимально цікавими залишаються галузі, які пов’язані з щоденним споживанням населення, з виробництвом та продажем товарів першої необхідності й продуктів харчування, із забезпеченням критично важливої інфраструктури. Ми також бачимо перспективу в логістиці – йдеться про інтернет-торгівлю e-сommerce, яка доповнює вже наявні та всім відомі канали доставки продуктів і послуг клієнтам», — зазначає голова правління Банку Кредит Дніпро Сергій Панов.

До речі, портал Finance.ua проаналізував кредитні пропозиції більшості українських банків. Найкращі ми відібрали в спеціальному сервісі.

Порівняти і підібрати кредит можна тут

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua