Дніпропетровщина пропонує для малої і великої приватизації 28 об'єктів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Дніпропетровщина пропонує для малої і великої приватизації 28 об'єктів

28.05.2021, 10:36Фондовий ринок
202
Дніпропетровщина пропонує 28 об’єктів для малої і великої приватизації.
Про це заявив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук на форумі UkraineInvest Talks: Dnipro.
«На сайті Фонду державного майна ви можете побачити 28 об’єктів малої і великої приватизації. Це і гірнично-хімічна компанія, і Дніпропетровський електровозобудівний завод… Це потужні об’єкти для інвестування і розвитку», — зазначив Лукашук.
Серед регіональних ініціатив, цікавих інвесторам, він виокремив реконструкцію універсального видовищно-спортивного палацу «Метеор», яку планують розпочати наступного року. Ще одна ініціатива — будівництво холодильника з регульованим газовим середовищем. Холодильний термінал матиме об’єм 5 тис. тонн для зберігання агропромислової продукції.
Лукашук також зазначив, що Дніпропетровщина забезпечує 10% ВВП і є на першему місці серед регіонів за обсягами інвестицій.
Як повідомляв Укрінформ, 27 травня у Дніпрі проходить Міжнародний інвестиційний форум «UkraineInvest Talks Dnipro», спрямований на популяризацію інвестиційного середовища в регіонах України. Серед ключових тем — інвестиційна політика та розвиток регіонів, інвестиційні стимули для проєктів зі значними інвестиціями, досвід інвесторів, побудова «інвестиційних мостів» між українськими регіонами та світом.
Захід UkraineInvest Talks: Dnipro організовано урядовим Офісом із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest спільно з міською радою Дніпра та Агентством розвитку Дніпра в партнерстві з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
За матеріалами: УАІБ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас