0 800 307 555
0 800 307 555

Хто в Україні видає найкращі кредити готівкою — FinAwards 2021


Хто в Україні видає найкращі кредити готівкою — FinAwards 2021

У п’ятницю, 21 травня, в столичному Regent Hill відбулася церемонія нагородження за особливі досягнення в банківській сфері – FinAwards 2021.

Про премію. FinAwards — це щорічний конкурс, мета якого визначити найкращі фінансові компанії в реалізації продуктів, передових технологій і клієнтських сервісів. Засновники премії – популярні сайти України про фінанси та інвестиції Finance.ua і Minfin.com.ua, а організатор — один з провідних конференц-майданчиків у сфері фінансів і технологій — BankOnline.

Читайте також: Визначили кращий банк для підприємців

Цього вечора серед 25 номінацій вибрали і найкращий кредит готівкою. У номінації брали участь 13 пропозицій від банків України з видачі кредитів готівкою на суму 10 тис. грн і більше. При цьому важливою умовою була доступність такого кредиту для будь-кого, в тому числі й нового клієнта без довідки про доходи (тільки паспорт, ІПН).

Банки-номінанти та їхні продукти:

 • А-Банк — Швидка готівка;
 • ПриватБанк — Миттєва розстрочка. Кредит готівкою;
 • ЮНЕКС БАНК — Споживчий кредит;
 • Форвард банк — Коко кеш «The Best»;
 • Кліринговий Дім — Комфорт для Вас. На все готівка;
 • ПУМБ — Все ясно;
 • Глобус Банк — Кредит готівкою на великі потреби;
 • Креді Агріколь — Кредит готівкою без зайвих складнощів;
 • Акордбанк — Великі можливості;
 • Ідея Банк — На старт;
 • ОТП Банк — Експрес XXL;
 • Альфа-Банк — Післяготівки;
 • Банк Львів — Кредит Готівковий.

Трійка найкращих. Бронзу отримав Кредит Готівковий Банку Львів. За даними установи, без довідок про зарплату там готові видавати кредит на суму до 100 тис. грн на термін до 36 місяців. При цьому реальна ставка становить 70% річних.

Друге місце посів ОТП Банк і його кредит готівкою «Експрес XXL». Банк пропонує послугу без довідки про доходи з максимальною сумою в 50 тис. грн до 36 місяців з реальною ставкою 74,08% на рік. При цьому важливо відзначити, що позичальник повинен бути старше 25 років.

Кращим у цій номінації виявився Ідея Банк і його продукт “На старт". Умови отримання такого кредиту готівкою: максимально з мінімумом документів і без довідки про доходи банк готовий видати новому клієнту 30 тис. грн. Можливий термін кредиту становить 24 місяці, а реальна процентна ставка — 70,05% річних.


Володимир Малий, представник Ідея Банк, вже з нагородою

«У нас було завдання — запропонувати клієнтам такий продукт, щоб їм було цікаво приходити в банк. Так народилася ідея повністю прозорого кредиту, зокрема для залучення нових клієнтів. Наш кредит готівкою саме цим відрізняється від інших: там немає додаткових комісій, лише одна процентна ставка. І коли запустили в грудні 2020 року нашу новорічну кампанію, побачили, що якраз такий кредит користується популярністю. Позаяк клієнти в першу чергу хочуть зараз простоти», — розповів Finance.ua член правління і директор з розвитку бізнесу Ідея Банку Володимир Малий.

До п’ятірки банків з найкращими умовами для видачі кредиту готівкою також увійшли ПриватБанк з продуктом «Миттєва розстрочка. Кредит готівкою”(максимальна сума кредиту без довідки про доходи 25 тис. грн, реальна процентна ставка річних 78,48%) і ПУМБ Все ясно (максимальна сума кредиту без довідки про доходи 200 тис. грн (індивідуально), реальна процентна ставка річних 116,12%).

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Опитування
В Контексті Finance.ua