161
На підприємстві "Укрзалізниці" привласнили понад 1 мільйон – поліція
— Кримінал
Слідчі Нацполіції викрили незаконне заволодіння понад 1 млн грн підприємства, засновником якого є АТ “Укрзалізниця”.
Про це повідомляється на сайті Національної поліції.
“Службові особи підприємства, діючи за попередньою змовою із керівниками кількох суб’єктів господарювання, закуповували за завищеними цінами комплектуючі для ремонту локомотивних швидкостемірів. Окрім того, придбані деталі були неякісні та непридатні до використання. За такою схемою фігуранти заволоділи понад мільйоном гривень”, – сказано в повідомленні.
17 травня у Києві, Київській та Дніпропетровській областях правоохоронці провели низку обшуків в офісних приміщеннях товариства, підприємств-постачальників та за місцями проживання фігурантів.
У результаті вилучили документацію щодо закупівлі комплектуючих, яка підтверджує протиправну діяльність фігурантів.
За даним фактом розслідують провадження за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) ККУ.
Досудове розслідування триває.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
Посадовці КМДА профінансували ремонт приватної будівлі на 1,3 млн грн
Посадовця Міноборони підозрюють в отриманні $1,3 млн за будівництво житла для військових
Контрафактні Лабубу на понад пів мільйона гривень: на Закарпатті митники вилучили партію товару, який везли на Волинь
Бухгалтер військової частини привласнив понад 800 тисяч гривень із зарплат
Правоохоронці викрили зловживання під час виплат військовим на 34 млн грн
За $8 000 планували незаконно переправити військовозобов’язаного до Угорщини