0 800 307 555
0 800 307 555

Експерт дав пораду, як власникам землі уберегтися від шахраїв напередодні відкриття ринку землі


Експерт дав пораду, як власникам землі уберегтися від шахраїв напередодні відкриття ринку землі

Народний депутат Вадим Івченко дав пораду власникам земельних ділянок про те, як перевірити документи на землю і вберегтися від шахраїв.

Про це він розповів в ефірі НТН.

«Громадянам треба перевірити, щоб в їхніх документах на землю було присвоєно кадастровий номер. Це означає, що їхня земельна ділянка буде зареєстрована в ДЗК (Державний земельний кадастр — ред.). Оскільки зараз ми з’єднали два реєстри — реєстр прав і ДЗК — це значить, що ніхто із шахраїв не зможе скористатися будь-якими реєстраційними діями, тому що буде підтягуватися другий реєстр, де буде до конкретного кадастрового номера прив’язане прізвище людини, всі її дані і в тому числі – ідентифікаційний номер. Але тільки якщо земельній ділянці присвоїли кадастровий номер. Тому потрібно подивитися на кадастровий номер — це допоможе людям», — пояснив парламентарій.

Довідка Finance.ua:

  • В Україні з 1 липня планують відкрити ринок землі – парламент напередодні прийняв один з останніх законопроектів, необхідних для фіналу земельної реформи. Зараз вартість одного гектара землі в Україні оцінюють в 30 тис. гривень. Але ціни можуть помітно зрости після відкриття ринку — поступово до 10−15 тис. євро за гектар, як у наших найближчих сусідів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua