0 800 307 555
0 800 307 555

«Укрзалізниця» в квітні отримала 35 млн грн прибутку


«Укрзалізниця» в квітні отримала 35 млн грн прибутку

АТ «Укрзалізниця» в квітні поточного року отримала 35 млн грн прибутку після останніх 12 місяців збиткових показників, зазначається в повідомленні на сайті компанії у вівторок.

«Фіксуємо перший місяць прибутковості за останні 12 місяців. На жаль, кризові явища в світовій та українській економіці, які почалися в березні минулого року, пандемія коронавірусу і скорочення обсягів перевезень тривалий час стримували розвиток „Укрзалізниці“, проте ми переломили цю негативну тенденцію», — цитується в повідомленні в.о. глави компанії Іван Юрик.

За його словами, такого результату було досягнутозавдяки впровадженню оперативного антикризового плану, при цьому — без підняття вантажних тарифів або зменшення податкового тягаря на компанію.

Юрик також додав, що, незважаючи на тяжкий 2020 рік, «Укрзалізниця» залишилася одним з найбільших і сумлінних платників податків і за підсумками 2020 року переказала до бюджетів всіх рівнів та фондів понад 25 млрд грн.

Затверджений консолідований фінансовий план «Укрзалізниці» на 2021 рік передбачає загальні доходи компанії в сумі 93 млрд грн і значні інвестиції в оновлення рухомого складу та інфраструктури.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua