0 800 307 555
0 800 307 555

ПУМБ пропонує особливі умови обслуговування для підтримки своїх клієнтів у період карантину


ПУМБ пропонує особливі умови обслуговування для підтримки своїх клієнтів у період карантину

Карантин в Україні продовжено до 30 червня 2021 року. На період дії карантинних обмежень, Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) не буде нараховувати штрафні санкції за несвоєчасну або неповну оплату платежів по кредитах до 30.07.2021. Крім цього, банк не застосовуватиме підвищені процентні ставки для тих клієнтів, які не могли своєчасно і у повному обсязі погашати платежі по кредитах в період до 30.06.2021.

Також, до 31.12.2021 р. не стягуватиметься клієнтська плата за поповнення кредитних карток і погашення кредитів, відкритих у ПУМБ.

Просимо звернути увагу, що продовження карантину не звільняє клієнта від обов’язку сплати платежів по кредиту, в тому числі за період, протягом якого банк не нараховував штрафи для клієнтів-фізичних осіб за несвоєчасне або неповне погашення платежів по кредитах.

Ми розуміємо, що все повинні відповідально дотримуватися дисципліни щодо обмеження поширення Covid-19 і виконувати рекомендації МОЗ України по самоізоляції. Тому, нагадуємо, що усі клієнти ПУМБ завжди можуть оплатити кредит без відвідування відділення і без комісії – за допомогою мобільного додатку ПУМБ Online, на сайті банку, в терміналах самообслуговування банку і через партнерські ПТКС (Приватбанк, IBOX, Easypay, City24, Sistema, GlobalMoney)
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua