0 800 307 555
0 800 307 555

Стратег JPMorgan попередив про зниження шансів на зростання Bitcoin


Стратег JPMorgan попередив про зниження шансів на зростання Bitcoin

Ліквідація Bitcoin-ф’ючерсів на $10 млрд обіцяє глибшу корекцію за умови, що ціна не повернеться до значень вище $60 000 найближчим часом.

Такої думки дотримується стратег JPMorgan Ніколаос Панігірцоглу, пише Bloomberg.

Експерт стурбований, що цього разу відкат котирувань першої криптовалюти продовжиться. Він пояснює це ослабленням сигналів моментуму, що розраховується як різниця між поточною ціною і ціною в попередні періоди.

«Протягом кількох днів на ринку Bitcoin-ф’ючерсів пройшли значні ліквідації, аналогічні тим, що спостерігалися в середині лютого, січня і листопада минулого року. Імпульсні сигнали звідси будуть природним чином затухати протягом кількох місяців, враховуючи їх все ще високі значення», – пояснив Панігірцоглу.

За словами стратега JPMorgan, в трьох попередніх випадках приплив інвестицій дозволив швидко пробитися вище ключових опорів і дати підстави імпульсним трейдерам для подальшого нарощення довгих позицій.

«Імовірність швидкого відновлення зараз набагато нижча. Ослаблення імпульсу виявилося більш глибоким і більш тяжким для виправлення. До того ж приплив активів у фонди на базі першої криптовалюти досить скромний», – уклав він.

Читайте важливі поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua