0 800 307 555
0 800 307 555

Windrose в червні запускає рейси за трьома новими напрямами в Україні


Windrose в червні запускає рейси за трьома новими напрямами в Україні

Авіакомпанія Windrose в червні запускає регулярні рейси за трьома новими напрямами: Київ-Ужгород-Київ, Київ-Чернівці-Київ та Київ-Кривий Ріг-Київ.

Про це повідомив заступник голови Офісу президента, координатора програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко.

За його словами, в кінці минулого року Кабмін затвердив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проектів до 2023 року. В рамках реалізації цих проектів буде проведена реконструкція кількох регіональних аеропортів.

«У найближчі роки в рамках президентської програми „Велике будівництво“ ми плануємо відновити 16 регіональних аеропортів. І якраз днями ми отримали черговий потужний сигнал, який вказує, що ми рухаємося в правильному напрямку: прийнято рішення, що вже в червні українська авіакомпанія Windrose запускає регулярні авіарейси ще в три міста — Ужгород (тричі на тиждень), Чернівці (тричі на тиждень) і Кривий Ріг (чотири рази на тиждень)», — розповів Тимошенко.

Перельоти здійснюватимуться на літаках ATR-72−600, призначених саме для регіональних перевезень.

Як пояснив Тимошенко, державна влада орієнтована на популяризацію внутрішніх авіаперевезень та створення комфортних умов для роботи авіакомпаній в Україні.

За словами голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка, реконструкція аеропорту в Кривому Розі пройде в рамках «Великого будівництва». Роботи будуть проведені за рахунок державного, місцевого бюджетів та інвесторів.

«За фактом аеропорт обслуговуватиме потреби 600-тисячного міста і двох великих областей — Дніпропетровської і Кіровоградської. Ці рейси вдихнуть нове життя в сам аеропорт і весь регіон», — зауважив Резніченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua