0 800 307 555
0 800 307 555

Як столичним підприємцям отримати фактично безвідсотковий кредит


Як столичним підприємцям отримати фактично безвідсотковий кредит

В умовах карантину та обмежувальних заходів у роботі бізнесу на сесії Київради депутати підтримали зміни до Програми фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва. Тепер малий та середній бізнес може отримати доступ до кредитів всього під 0,01%.

Про це заявляє голова постійної комісії Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

«Київська влада фактично бере на себе сплату по відсоткам, а підприємцю доведеться повертати лише тіло кредиту, який він отримав на розвиток свого бізнесу», — підкреслив Владислав Трубіцин.

Умовою для отримання цієї допомоги є реєстрація та сплата податків у м. Києві. В той же час потужності виробництва частково або повністю можуть розміщуватись у Київській області.

Сферами найбільшої уваги для виділення коштів є:

 • сільське господарство,
 • переробна промисловість,
 • торгівля,
 • транспорт,
 • будівництво,
 • готельно-ресторанний бізнес,
 • освіта,
 • інформація та телекомунікації.

Інші види діяльності також можуть розглядатись.

Цільове використання кредитів — придбання устаткування, обладнання, модернізація технологічного процесу, реконструкція приміщень, впровадження енергозберігаючих проєктів та зелених технологій, поповнення обігових коштів.

Для того, аби отримати компенсацію, слід звернутися до банків-учасників Програми: Кредобанк, ПроКредитБанк, КредитВестБанк, Ощадбанк, АТ Мегабанк, Банк Альянс, ПриватБанк, Банк Восток, Банк Глобус, Альфа-Банк, ОТП Банк.

Після того як банк пересвідчиться, що підприємець та його діяльність відповідають визначеним критеріям, укладається відповідна кредитна угода.

Місто, в свою чергу уклавши договори з банківськими установами, згодом за цими угодами компенсує банкам кошти.

«Тобто, підприємець має прийти у відділення і заявити про намір отримати кредит з компенсацією процентних ставок за «Програмою фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва», затвердженою рішенням Київської міської ради від 21.09.2017 № 46/305», – налогосив Трубіцин.

До речі, портал Finance.ua проаналізував кредитні пропозиції більшості українських банків. Найкращі ми відібрали в спеціальному сервісі.

Порівняти і підібрати кредит можна тут

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua