0 800 307 555
0 800 307 555

Професії, про які ви не чули: кого шукають українські роботодавці


Професії, про які ви не чули: кого шукають українські роботодавці

Українцям пропонують працювати стерилізаторами матеріалів, апаратниками знесолювання води та бікіперами.

Підбірку незвичних вакансій підготували на robota.ua.

Берейтор, коновод у «Мур»

Дитячий центр запрошує на роботу. Серед основних вимог до кандидатів: досвід роботи з кіньми, а також робота з клієнтами. Пропонується дружна атмосфера в колективі, робота на свіжому повітрі.

Beekeeper у Beewise

Компанія, яка пропонує автономні вулики, які працюють з мінімальним втручанням людини, використовуючи технології штучного інтелекту, запрошує на роботу. Вимоги: спілкування англійською мовою; щонайменше 3 роки досвіду роботи на комерційній пасіці, щонайменше 200 вуликів.

Стерилізаторник матеріалів та препаратів у «Фармак»

Фармацевтична компанія запрошує стати частиною команди. Вимоги до кандидатів: середня технічна освіта; орієнтація на якість та ефективність.

Пропонується: повний соцпакет, що включає конкурентну та офіційну зарплату, різноманітні премії та персональні мотиваційні програми; комфортні умови праці на екологічно безпечному підприємстві з сучасним обладнанням від світових виробників; повне медичне страхування коштом компанії.

Апаратник знесолювання води

Основні завдання на посаді: вести технологічний процес з отримання, зберігання та розподілення води очищеної, води для ін’єкцій, чистої пари; проводити процеси санації чи стерилізації; здійснювати хімічне очищення обладнання; проводити заміну захисних та повітряних фільтрів. Для успішного виконання завдань потрібна: професійно-технічна освіта; вміння аналізувати роботу обладнання; орієнтація на якість та ефективність.

Зубофрезерувальник, зуборізник у «Ротормаш»

Виробниче підприємство, яке розвивається у сфері машинобудування, запрошує в команду. Обов’язковими вимогами до кандидатів є: технічна освіта; вміння робити переналагодження верстатів на різні типи шестерень; знання та розуміння інструменту; вміння підганяти плями контакту в парах шестерень, обкатувати пари на верстаті 5А725; вміння читати та розуміти технічну літературу, інструкції, креслення, техпроцеси.

Роботодавець пропонує: стабільну, своєчасну зарплату; офіційне працевлаштування; цікаву роботу та лояльне керівництво; гнучкий графік роботи.

Кавіст у DECIDO

Український виробник професійних меблів для ресторанів, барів і готелів запрошує долучитися до Great Wine — проєкт нового формату, що спеціалізується на продажу вина власного виробництва та відомих брендів з усього світу. Очікування від кандидатів: знання та бажання розвиватися у сфері етикету; знання касової дисципліни; ініціативність і цілеспрямованість, комунікабельність та активність. Основні завдання на посаді: обслуговування гостей бутика, консультація з вибору вина; організація та проведення дегустацій.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати 💸

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua