0 800 307 555
0 800 307 555

НАЗК перевірить чиновників, які задекларували Bitcoin


НАЗК перевірить чиновників, які задекларували Bitcoin

Національне агентство з питань запобігання корупції почало перевірку чиновників, які у своїх деклараціях за 2020 рік вказали, що володіють криптовалютою.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник управління проведення обов’язкових повних перевірок НАЗК Сергій Петухов.

Читайте також: Депутати, у яких найбільше криптовалюти — OpenDataBot

“Цього року ми вже розпочали 250 перевірок і в рамках деяких з них вже перевіряємо задекларовані Bitcoin. Якщо ми виявимо, що вказана інформація про володіння криптовалютою є недостовірною – це є підстава для адміністративної чи кримінальної відповідальності”, – написав він.

За його словами, НАЗК вказало в роз’ясненнях, що криптовалюти треба декларувати як нематеріальні активи у Розділі 10 декларації із зазначенням виду крипти, дати набуття та загальної вартості набутого активу на дату набуття.

“При перевірці декларації ми подивимось, чи дійсно декларанту належить вказана кількість токенів крипти, чи дійсно перераховувалися гроші за її придбання та чи може декларант пояснити походження грошей, витрачених на придбання токенів”, – додав Петухов.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua