0 800 307 555
0 800 307 555

Обов'язкове медичне страхування в Україні має з'явитися у 2023 році, — Радуцький


Обов'язкове медичне страхування в Україні має з'явитися у 2023 році, — Радуцький

Влада працює над вибором моделі для обов’язкового медичного страхування для його впровадження у 2023 році.

Про це голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький сказав в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

Читайте також: Поліс медичного страхування має лише 6% українців

«У 2023 році в Україні має бути обов’язкове медичне страхування. Сьогодні ми працюємо над вибором моделі, як тільки визначимо модель, почнемо писати закон», — сказав Радуцький.

Однією з об’єктивних причин, чому медичне страхування не можна впровадити раніше, за його словами, є дуже великий відсоток «чорної» зарплати в країні.

«Поки цей відсоток не зменшиться, який би ми закон не прийняли, медичне страхування працювати не буде. Ми не допустимо введення додаткового податку для медичного страхування, але якщо в країні менше 50% білої зарплати, то звідки братимуться кошти на медицину», — пояснив він.

Радуцький додав, що, на його думку, медичне страхування має розвиватися в рамках Національної служби здоров’я України (НСЗУ), оскільки саме вони «є фінансистами» — рахують гроші, відповідають за стандарти якості та виконують контрольні функції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua