Кредобанк посів другу позицію в рейтингу надійності депозитів від агентства «Стандарт-рейтинг» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кредобанк посів другу позицію в рейтингу надійності депозитів від агентства «Стандарт-рейтинг»

Кредит&Депозит
3
Кредобанк посів друге місце в рейтингу надійності банківських депозитів за версією рейтингового агентства «Стандарт-рейтинг». Відповідний результат в рейтингу надійності забезпечили хороші фінансові показники за підсумками 2020 року.
У досліджені зазначається, що частка непрацюючих кредитів (NPL) у портфелі банку є однією з найнижчих у секторі – 9,19%. При визначенні місця в рейтингу аналітики агентства також врахували темп приросту капіталу, який у Кредобанку становив 20,7%.
«Стабільне лідерство у рейтингу надійності депозитів банків України підтверджує високу ефективність роботи Кредобанку за минулий рік. У 2020 році банк отримав понад 531 мільйон гривень чистого прибутку, а активи банку зросли на 32% завдяки збільшенню цифрової доступності банку та урізноманітненню банківських продуктів. Ми продовжуємо розвиток продуктів, послуг та сервісів, а підтримка нашого акціонера — PKO Bank Polski — додає клієнтам підвищеного рівня надійності», — говорить голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.
Рейтинг надійності депозитів українських банків складено на підставі публічної інформації про роботу банків та їхньої фінансової звітності за підсумками 2020 року. Оцінка відбувалася за моделлю CAMEL. Під час оцінки враховувалися капітал банку, якість кредитного портфелю, ліквідність, дохідність та масштаб діяльності. У дослідженні брали участь 56 українських банків. За чисельністю це 32-й рейтинг надійності від агентства «Стандарт-рейтинг».
У 2021 році Кредобанк продовжує перебувати на провідних місцях у рейтингах експертної та медійної спільнот України. Нещодавно Кредобанк увійшов в трійку лідерів рейтингу надійності великих роздрібних українських банків за версією ділового видання «Фокус». Також у лютому банк було визнано переможцем рейтингу «Банки 2021 року» від агентства «Фінансовий клуб» у номінації «Роздрібний банк» серед великих банків іноземних банківських груп. Окрім того, Кредобанк увійшов до ТОП-5 лідерів рейтингу надійності банків України від фінансового порталу «Мінфін», а також посів 6-те місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків України за версією журналу «Гроші», 7-ме місце у ренкінгу фінансової надійності банків від системи моніторингу контрагентів YouControl та 8-ме місце у рейтингу надійності банків від ділового Інтернет-видання Mind.Ua.
За матеріалами:
Кредобанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас