Індія зобов'язала компанії розкривати криптовалютні активи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Індія зобов'язала компанії розкривати криптовалютні активи

Фінтех і Картки
181
Влада Індії вимагає від пов’язаних з криптовалютами компаній розкривати свої активи. Відповідні поправки до законодавства внесло Міністерство з корпоративних питань.
Згідно з документом, індійські державні та приватні фірми мусять повідомляти про операції з криптовалютою, обсяг, а також аванси або депозити «від будь-якої особи».
Поправки набудуть чинності на початку квітня 2021 року.
У 2019 році робоча група при уряді Індії зробила висновок, що в основі криптовалют «немає ніякої цінності». Владі рекомендували заборонити всі цифрові активи, крім токенів, що випускаються центробанком.
За інформацією деяких ЗМІ, документ про заборону торгівлі криптовалютами надійшов на розгляд Ради міністрів Індії у вересні 2020 року.
У лютому 2021 року Bloomberg з посиланням на джерело в Мінфіні повідомив, що в разі введення заборони у власників активів буде від трьох до шести місяців на закриття позицій.
У березні зі слів одного з високопоставлених чиновників стало відомо, що Індія розгляне законопроект, що вводить кримінальну та адміністративну відповідальність для майнерів і трейдерів.
Нагадаємо, джерело видання Business Today розповіло, що влада розглядає можливість блокування IP-адрес криптовалютних бірж і пов’язаних з цифровими активами компаній.
За матеріалами:
Forklog
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас