«Інвестняні»: Зеленський підписав закони про податкові та митні пільги для інвесторів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

«Інвестняні»: Зеленський підписав закони про податкові та митні пільги для інвесторів

Казна та Політика
462
Президент України Володимир Зеленський підписав закони про податкові стимули для інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями.
Йдеться про два закони. Перший — ініційований Президентом закон «Про внесення зміни до пункту 4 розділу ХХІ „Прикінцеві та перехідні положення“ Митного кодексу України щодо звільнення від оподаткування ввізним митом нового обладнання (оснащення) та комплектуючих виробів до нього, що ввозяться для реалізації інвестиційного проєкту зі значними інвестиціями на виконання спеціального інвестиційного договору» № 1294-IX, який парламент ухвалив 2 березня поточного року.
Згідно з цим документом, тимчасово, до 1 січня 2035 року, від оподаткування ввізним митом звільняється устаткування та обладнання, яке ввозитиметься в Україну для реалізації інвестиційних проєктів відповідно до Закону «Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями».
Зазначені податкові пільги надаються за умови, що ввезені товари виготовлені не раніше ніж за три роки до дати їх ввезення в Україну, не були у використанні, а також не походять з держави-окупанта або держави-агресора, або з окупованої території України.
При цьому передбачається, що перелік та обсяги ввезення таких товарів затверджуються Кабінетом Міністрів України разом з укладенням спеціального інвестиційного договору.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас