Мінцифри збирається прищепити 6 мільйонам українців цифрові навички за 3 роки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мінцифри збирається прищепити 6 мільйонам українців цифрові навички за 3 роки

Казна та Політика
208
На сьогодні 53% українців перебувають нижче позначки «базовий рівень» у навичках з цифрової грамотності.
Про це йдеться в повідомленні Мінцифри.
15,1% українців не володіють ними, а низький рівень навичок мають 37,9% громадян.
«Будуючи цифрову державу і впроваджуючи нові онлайн-послуги, ми працюємо над доступністю і зрозумілістю цих послуг кожному українцю. Цифрові навички збільшують можливості в розвитку та кар’єрі. Вони дозволяють працювати з будь-якого куточка світу, комфортно отримувати державні сервіси за пару кліків, безпечно користуватись соцмережами, навчатись та масштабувати свій бізнес», — написав віце-прем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Мінцифри впроваджує комплексну національну політику розвитку цифрової компетентності громадян. У 2019 році цифрова грамотність громадян уперше офіційно стала пріоритетом держави з проектом Дія.Цифрова освіта. Одна з основних цілей Мінцифри — навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки.
Щоб навчити українців цифрової грамотності, у лютому 2020 року Мінцифри запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта. Її відрізняє інноваційний формат навчання цифрових навичок — освітні серіали. За рік представили понад 50 освітніх серіалів. А також запустили перший національний тест на цифрову грамотність Цифрограм.

Довідка Finance.ua:

  • За рік платформу Дія.Цифрова освіта відвідали майже 2 млн українців, з них — майже 500 тисяч зареєструвались на навчання.
  • Мінцифри будує мережу із 2000 офлайн-хабів цифрової освіти по всій Україні. Ще 4000 хабів — у процесі долучення до мережі.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас