Чи має право працівник на відпустку при роботі за сумісництвом — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чи має право працівник на відпустку при роботі за сумісництвом

Особисті фінанси
435
Працівник, який уклав трудовий договір про роботу за сумісництвом, має право на оплачувану щорічну відпустку.
Про це повідомила Держпраці у Дніпропетровській області.
Тривалість та оплата. Щорічну основну відпустку сумісникам надають такої самої тривалості, як і іншим працівникам відповідної професії, які працюють на умовах повного робочого часу, й оплачують згідно із законодавством. Тривалість відпустки внутрішнього сумісника також визначають окремо за кожною з обійманих посад.
Законодавством визначено, що щорічні відпустки повної тривалості до настання 6-місячного строку безперервної роботи в перший рік роботи на цьому підприємстві за бажанням працівника надаються, зокрема, сумісникам — одночасно з відпусткою за основним місцем роботи, перебуваючи в щорічній відпустці за основним місцем роботи, сумісник може не переривати роботи за сумісництвом або навпаки.
Якщо за основним місцем роботи працівник має право на відпустку більшої тривалості, ніж на роботі за сумісництвом, то йому в обов’язковому порядку надається відпустка без збереження зарплати на строк до закінчення відпустки за основним місцем роботи.
На які види відпусток ще мають право сумісники? Працівники-сумісники мають право не лише на щорічну основну відпустку, а й на інші види відпусток, зокрема:
  • на додаткову соціальну відпустку для працівників, які мають дітей;
  • відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами;
  • відпустку без збереження заробітної плати.
При цьому відпустка у зв’язку з навчанням не передбачена.
До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн 💸

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас