МОЗ хоче в першу чергу вакцинувати групи ризику, що записалися через «Дія» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

МОЗ хоче в першу чергу вакцинувати групи ризику, що записалися через «Дія»

Особисті фінанси
863
Міністерство охорони здоров’я змінить план вакцинації від коронавірусу, щоб в першу чергу прищепити групи ризику, які записалися через портал «Дія». Наприклад, через цей портал на щеплення вже записалися понад 1500 людей у віці 80+ років.
Про це розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов у ефірі каналу «Україна 24».
«Коли ми говоримо про портал „Дія“, то ми, перш за все, говоримо і про тих громадян, які записалися, в тому числі тих, що входять в групи ризику. До речі, що стосується 80+, то понад півтори тисячі таких людей записалися саме через „Дія“. Вони будуть в першу чергу вакциновані», — сказав він.
Водночас міністерство, за словами Степанова, хоче максимально охопити й інші групи ризику, які записалися на вакцинацію через «Дія». Для цього в Україні розгортаються стаціонарні пункти щеплення. Цього тижня запрацює 569 пунктів щеплення, а далі їх кількість планують збільшити до 2500.
«Ми також розглядаємо інші категорії громадян, які входять в групи ризику і також потребують вакцинації. Вони також записалися через портал „Дія“. Ми говоримо про внесення змін саме такого плану, щоб максимально зробити охоплення», — додав міністр.
Нагадаємо, сьогодні прем’єр Денис Шмигаль доручив МОЗ оновити план COVID-вакцинації, щоб якомога швидше прищепити людей, що записалися через «Дія».
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас