283
У Мінфіні розповіли, що буде з дефіцитом держбюджету наступного року
— Казна та Політика
Міністерство фінансів України планує закласти дефіцит державного бюджету на 2022 рік у 3,5% валового внутрішнього продукту.
Про це повідомив перший заступник міністра фінансів Денис Улютін під час представлення основних показників держбюджету за 2020 рік.
Читайте також: Мінфін відзвітував про виконання держбюджету-2020
«У наступному 2022 році ми плануємо забезпечити дефіцит на рівні 3,5% ВВП. Таким чином, ми поступово наближаємося до ключового показника дефіциту нижче 3%», — сказав він.
Улютін також зазначив, що із загального плану запозичень на 2021 рік в 677 млрд грн зовнішні запозичення повинні скласти 179 млрд грн.
«Зовнішніми нашими контрагентами є МВФ, ЄС, а також держави-партнери», — уточнив заступник міністра.
Нагадаємо, державний бюджет на 2021 рік передбачає дефіцит у розмірі 5,5% валового внутрішнього продукту, або 246,6 млрд грн.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною