Рожкова про справу ПриватБанку: В НБУ ведуться внутрішні розслідування щодо співпраці з Kroll — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Рожкова про справу ПриватБанку: В НБУ ведуться внутрішні розслідування щодо співпраці з Kroll

Фондовий ринок
402
Перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова заявила, що їй не відомо про яксьі звинувачення на її адресу про співпрацю з агентством Kroll у справі ПриватБанку, але, за її словами, всередині НБУ ведуться внутрішні розслідування щодо такої співпраці.
Про це вона заявила в Facebook.
«Про якісь звинувачення на мою адресу мені не відомо. А коментувати можливі розслідування правоохоронних органів я б не хотіла.
Однак я не здивована інформацією в ЗМІ, оскільки сьогодні вже і всередині Національного банку ведуться внутрішні розслідування щодо нашої співпраці з агентством Kroll і юридичними радниками. Співпраці, метою якого був і є захист інтересів держави», — підкреслила Рожкова.
За її словами, подібні дії «завдають потужного удару по репутації та іміджу України на міжнародній арені».
«Адже сьогодні увага наших міжнародних партнерів максимально прикута до розслідування шахрайських дій в ПриватБанку. І ні в кого не виникає сумнівів, що винні у виведенні з ПриватБанку мільярдів доларів повинні понести відповідальність», — додала вона.
Рожкова нагадала, що саме НБУ і агентство Kroll зіграли основну роль, щоб виявити в ПриватБанку шахрайські схеми і винних в їх реалізації.
«Результати розслідування Kroll, яке вони провели на замовлення НБУ в 2018 році, вражають: шахрайство в банку почалося десятки років тому, а з банку за цей час було виведено понад 5,5 млрд доларів.
Сьогодні, коли розслідування в Україні демонструє перші результати, я можу з гордістю сказати, що цього не було б без роботи, яку ми зробили спільно з Kroll і нашими юридичними радниками», — написала Рожкова.
«Що ми мали в останні роки? Співпрацю Національного банку з Kroll і юридичними радниками неодноразово намагалися зупинити екс-власники ПриватБанку, використовуючи правоохоронні органи і судову систему.
Численні атаки на працівників НБУ та новий менеджмент ПриватБанку, звинувачення в розтраті державних коштів, безліч замовних статей мали на меті дискредитувати не лише тих, хто брав участь в націоналізації ПриватБанку, але і результати самого forensic аудиту», — додала перший заступник голови НБУ.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас