245
Шкарлет пообіцяв до кінця року підняти зарплату вчителів на 9%
— Казна та Політика
До кінця 2021 року посадові оклади українських викладачів мають зрости на 9%.
Про це заявив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.
Читайте також: Скільки будуть платити вчителю в 2021 році
«У 2021 році посадові оклади педагогів збільшилися на 20%. Ми ще плануємо з 1 грудня підняти майже на 9%», — пообіцяв він на діалоговій платформі Освіта України 2021: стратегічні цілі в дії.
Під час свого виступу Шкарлет зазначив, що працівники сфери освіти гідно впоралися з викликами, які перед ними поставила пандемія коронавірусу.
Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський запевняв, що держава шукатиме механізми та кошти для підвищення престижності роботи вчителів.
На освіту та науку у 2021 році передбачено майже 140 млрд грн, більша частина з них — на зарплати освітян.
До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.
Хочу отримати гроші онлайн 💸
За матеріалами: НВ
Поділитися новиною