Банк Кредит Дніпро успішно здійснив розворот оновленого процесингового ядра — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Банк Кредит Дніпро успішно здійснив розворот оновленого процесингового ядра

Кредит&Депозит
40
Банк Кредит Дніпро завершив перший етап оновлення процесингового центру, успішно здійснивши розворот процесингового ядра. Нове налаштування інфраструктури дозволило у кілька разів підвищити доступність карткової системи банку, а також швидкість обробки одночасних клієнтських транзакцій.
Наступний етап – повне оновлення процесингу передбачає розміщення всього обладнання в двох Дата-центрах рівня TIER3, які гарантують надійність та безперебійність роботи на рівні 99,982%. Переїзд процесингу банку заплановано на червень-липень 2021 року.
«Банк Кредит Дніпро цілеспрямовано здійснює оновлення технічної та програмної інфраструктури в межах глобальної цифрової трансформації банку, – розказує Сергій Панов, Голова Правління Банку Кредит Дніпро. – Оновлення процесингу розширить можливості впровадження сучасних платіжних технологій та дозволить збільшувати об’єми одночасних операцій».
Партнером банку в модернізації напрямку електронної комерції стала компанія BPC – провідний світовий постачальник платіжних рішень. Так, завдяки рішенню SmartVista Банк Кредит Дніпро суттєво покращить клієнтський досвід здійснення покупок, а саме: партнери фінустанови зможуть приймати міжнародні платежі в інтернеті у відповідності до найвищих стандартів безпеки 3DS2.0, підвищується безпечність платежів шляхом заміни конфіденційних даних тонеками тощо.
Нагадаємо, наприкінці 2020 року Банк Кредит Дніпро розпочав створення абсолютно нової цифрової екосистеми на базі технологій компанії Middleware Inc (CША).
Банк Кредит Дніпро – український комерційний банк, бенефіціар – Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine у 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), яка об’єднує активи таких секторів економіки, як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво та девелопмент і ін. Банк входить в ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом. Станом на 01.03.2021 активи банку становлять 11 917 млн грн, статутний капітал – 3 587 млн ​​грн.
BPC
Протягом багатьох років BPC трансформувалась, щоб запропонувати інноваційні та найкращі у своєму класі рішення, які відповідають сучасному способу життя споживачів при здійсненні банківських операцій, покупках або подорожах як у міських, так і у сільських районах. Маючи 300 клієнтів у 90 країнах світу, BPC співпрацює з усіма гравцями екосистем, починаючи від банків першого рівня та закінчуючи необанками, постачальниками платіжних послуг (PSP) до великих процесорів, гігантами електронної комерції до початківців-продавців тощо. Набір SmartVista від BPC поєднує провідні банківські, комерційні та мобільні рішення, включаючи цифровий банкінг, банкомати та комутацію, обробку платежів, управління картками, транспортні рішення та рішення для розумних міст.
За матеріалами:
Банк Кредит Дніпро
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас