Якщо локдаун: ФОПи чинитимуть опір до останнього — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Якщо локдаун: ФОПи чинитимуть опір до останнього

Казна та Політика
1403
Лідер руху SaveФОП Сергій Доротич заявив про плани фізосіб-підприємців (ФОП) — протестувати проти карантинних обмежень Кабміну до останнього.
«Ми на 22 березня анонсували всеукраїнську акцію на Майдані. 19 березня ми теж проводимо по регіонах акції. В областях червоної зони будуть поодинокі пікети. Підприємці не бачать перспективи. Нас нищать. Про продаж сезонних товарів зовсім говорити не доводиться. А влада нікого не чує», — говорить Доротич.
Він звертає увагу, що замість створення умов для роботи малого бізнесу чиновники планують всіх закрити на карантин, не урізаючи податкового навантаження, витрат бізнесу на оренду площ. Але витрати на утримання державного апарату тільки ростуть. Вимоги щодо дотримання карантину — одне, але перекриття повітря бізнесу — інше, резюмував він.
Про подібнне говорить і співвласник мережі кінотеатрів «Планети Кіно» Дмитро Деркач.
«Я не можу нічого прогнозувати. Ми вже рік живемо в абсолютно непрогнозованих умовах. Я вже двічі казав, що наші кінотеатри не переживуть локдаунів, але ми протрималися. І ще існуємо. Звісно, нові локдауни вкрай негативно позначаться на наших кінотеатрах», — зізнається Деркач.
За його словами, можливо, мережі доведеться звільняти сотні співробітників.
«У нас щомісяця мільйони гривень витрат. За останній рік тільки кілька місяців ми закінчили без збитків. Ми не можемо генерувати доходи ніяк, коли наші кінотеатри закриті на карантин», — підбив підсумок Деркач.

Довідка Finance.ua:

  • Нагадаємо, вчора Кличко закликав посилити обмеження в «помаранчевій» зоні карантину. Він повідомив, що в столиці за останні півтора тижні кількість хворих на коронавірус і госпіталізованих збільшилася майже вдвічі, «і динаміка поширення хвороби — загрозлива». Також він підкреслив, що столична влада вимагає повернення органам місцевої влади повноважень самостійно приймати рішення про встановлення обмежувальних заходів. Оскільки з 17 лютого цього року міста не мають права посилювати карантин на своїх територіях.
За матеріалами:
УБР
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас