Всі інтернет-магазини України перейдуть на електронні чеки, - Мінекономіки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Всі інтернет-магазини України перейдуть на електронні чеки, - Мінекономіки

Казна та Політика
1042
Всю електронну комерцію України потрібно фіскалізувати за допомогою програмних реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Це дозволить вивести «з тіні» значну частину економіки країни. Але натомість потрібно надати підприємцям заохочення.
Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Ігор Дядюра.
Він навів оцінки, згідно з якими близько 30−35% української економіки перебуває «в тіні». Якщо провести детінізацію, то на цей же відсоток можна знизити податки або підвищити пенсії. Ще одна можливість — відмова від фінансової допомоги західних партнерів.
«Не будемо наших дітей і онуків заганяти в борги… Але для цього потрібно, щоб всі працювали чесно і платили податки», — зазначив заступник міністра економіки.
«Найпотужнішим кроком» він назвав впровадження загальної фіскалізації інтернет-торгівлі – «у всіх маркет-плейсах і онлайн-магазинах».
«Для них це абсолютно нескладно — впровадити програмний РРО», — підкреслив Ігор Дядюра. Нагадавши при цьому, що з 1 серпня 2020 року в Україні дозволено застосовувати не паперовий, а електронний чек.
За матеріалами:
УБР
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас