ПриватБанк просить суд надати банку право участі в засіданні у справі про виплату компаніям Суркісів $350 млн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк просить суд надати банку право участі в засіданні у справі про виплату компаніям Суркісів $350 млн

Фондовий ринок
186
Державний ПриватБанк (Київ) звернувся до Верховного суду з клопотанням про надання можливості представникам банку взяти 24 березня участь в судовому засіданні з розгляду справи про оскарження рішення суду від 2017 року про зобов’язання ПриватБанку обслуговувати розміщені до націоналізації на рахунках його кіпрської філії депозити компаній братів Суркісів, які оцінюють зобов’язання по них в $ 347,4 млн.
Згідно з повідомленням прес-служба банку в четвер, клопотання обґрунтоване необхідністю встановлення касаційним судом при розгляді справи обставин, покладених в обґрунтування клопотань і заяв банку, великою кількістю процесуальних питань, заявлених учасниками справи, складністю справи, її резонансом і наслідками.
Банк нагадав, що Верховний Суд вирішив розглядати справу в складі колегії з п’яти суддів, однак без участі представників учасників справи.
Як повідомлялося, Печерський райсуд Києва 9 лютого 2017 року своїм рішенням за позовом компаній Суркісів зобов’язав ПриватБанк виконувати умови депозитних договорів, укладених кіпрською філією банку з відповідними компаніями. Спроба Кабміну оскаржити цей вердикт в апеляційному суді не увінчалася успіхом. У свою чергу, ПриватБанк подав касаційну скаргу.
Поки ж 15 квітня 2020 року Київський апеляційний суд відхилив апеляцію держвиконавця, залишивши в силі роз’яснення судді Підпалого рішення 2017 року вигляді зобов’язання ПриватБанку компенсувати компаніям Суркісів $ 250 млн.
На підставі рішення судді Підпалого відразу шість британських компаній-стягувачів 28 квітня 2020 року окремо звернулися до ДВС із заявою про його примусове виконання, а 29 квітня ДВС Печерського району відкрила виконавче провадження і направила відповідне повідомлення боржнику.
Як уточнив агентству «Інтерфакс-Україна» юридичний радник ПриватБанку Андрій Пожидаєв, загальний розмір вимог компаній становить $ 347,4 млн.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас