МОЗ оновило розподіл на карантинні зони: до «помаранчевої» додалася ще одна область — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

МОЗ оновило розподіл на карантинні зони: до «помаранчевої» додалася ще одна область

Казна та Політика
555
Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони. У Тернопільській області знову зріс показник госпіталізацій, до помаранчевої зони додалася Миколаївська область.
Про це повідомляє МОЗ.
Згідно з ними, у червоній зоні значаться чотири області – Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька.
У помаранчевій — 10 регіонів – Київ, Вінницька, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська області.
Показник госпіталізацій хворих з COVID-19 перевищено у 9 регіонах — в Києві, Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Миколаївський, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.
Так, при визначеному показнику рівня госпіталізації в 60 на 100 тис. населення, у Києві цей показник станом на 10 березня складає 70,3, у Вінницькій області – 116,4, Житомирській — 86,9; Закарпатській — 86,7; Миколаївській — 74,1, Тернопільській — 60,1, Хмельницькій — 66, Чернівецькій — 91,6.
Найвищий показник госпіталізацій в Івано-Франківській області – 136,7 на 100 тис. населення.
Найвищий показник завантаженості ліжок з киснем станом на 10 березня у Закарпатській області – 70,1% (при визначеному показнику 65%).
Також високий рівень зайнятості ліжок з киснем в Івано-Франківській — 63,3% та Житомирській — 55% областях.
У Києві станом на 10 березня завантаженість ліжок із киснем складає 52,4%.
Нагадаємо, 17 лютого Кабінет Міністрів схвалив постанову про встановлення в Україні адаптивного карантину до 30 квітня, встановлено 4 рівні епіднебезпеки та показники їх визначення.
“Зелений" рівень дозволяє переглянути підходи до протиепідемічних обмежень в сторону пом’якшення. Встановлюється одночасно на всій території України, якщо: 1) захворюваність на грип та ГРВІ на території не менш як 13 регіонів України менш як 50% від епідемічного порогу; 2) коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) — менш як 5%.
“Жовтий" рівень діє як базовий на рівні всієї країни. Встановлюється на рівні регіонів.
“Помаранчевий” – попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів. Встановлюється на рівні регіонів, якщо перевищено хоча б один показник: 1) захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідемічний поріг; 2) завантаженість ліжок, забезпечених постачанням медичного кисню у визначених закладах охорони здоров’я — понад 65%; 3) кількість тестувань методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2 протягом останніх 7 днів на 100 тис. населення — менш як 300; 4) кількість госпіталізацій протягом останніх 7 днів на 100 тис. населення — понад 60; 5) коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) — понад 20%; 6) зростання госпіталізацій протягом останніх 7 днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом — понад 50%.
“Червоний" рівень встановлюється на рівні регіонів, якщо протягом трьох днів перевищено 2 або більше показників: 1) завантаженість ліжок, забезпечених постачанням медичного кисню у визначених закладах охорони здоров’я — понад 65%; 2) кількість тестувань методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2 протягом останніх 7 днів на 100 тис. населення — менш як 300; 3) кількість госпіталізацій протягом останніх 7 днів на 100 тис. населення — понад 60; 4) коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) — понад 20%; 5) зростання госпіталізацій протягом останніх 7 днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом — понад 50%.
Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас