Їж, труси, плати – швидкий спосіб розрахунку в ресторанах — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Їж, труси, плати – швидкий спосіб розрахунку в ресторанах

Кредит&Депозит
154
Їж, труси, плати – швидкий спосіб розрахунку в ресторанах
Гарний сервіс у закладах харчування та барах – це не тільки привітний прийом, коли гостя з посмішкою вітають, своєчасна подача і коли стіл завжди чистий, але і зручний для гостей розрахунок.
Коли, з якихось причин, в закладі не працює термінал і гості не можуть розрахуватися карткою – це точно залишить їх незадоволеним і вони навряд чи повернуться ще раз. Погодьтеся, нікому не подобається судорожно шукати по кишенях останню готівку, щоб розрахуватись за рахунком.
monobank запустив швидкий та зручний спосіб розрахунку у закладах харчування та барах – Shake to Pay.
Вам більше не треба чекати на рахунок, просити офіціанта принести термінал, а потім здійснювати кілька транзакцій – кухня, бар, чайові. Ви кількома простими рухами зможете отримати рахунок, додати чайові і здійснити оплату прямо в додатку monobank, що заощадить ваш час.
Досить відсканувати QR-код на столику або потрусити телефоном з відкритим додатком monobank, вибрати ресторан і ввести номер свого столу. Весь процес займає менше хвилини, а рахунок збережеться в деталях транзакції в виписці і ви зможете зручно розділити його з друзями.
Як працює Shake to Pay?
Інтеграція Shake to Pay з програмним забезпеченням закладу дозволяє отримувати та закривати рахунки, налаштовувати розподіл коштів за категоріями страв і напоїв, розподіляти чайові та нотифікація для персоналу. Заклад отримає кошти так швидко, як їх зможе зарахувати банк підприємства. А клієнту не потрібно чекати рахунку.
Якщо ви власник закладу харчування або бару, настав час виводити його новий рівень обслуговування, разом з Shake to Pay від monobank. Детальніше: https://shaketopay.monobank.ua/
Приєднуйтесь до monobank, попереду ще багато цікавого: http://monobank.ua/get
За матеріалами:
monobank
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас